...
Navn Titel Periode

Ellen Dahl Pedersen

Repræsentantskabsmedlem 23-05-2018 - 22-05-2019

Elna Helsted

Repræsentantskabsmedlem 22-05-2018 - 21-05-2019

Hanne Bonde Bærtelsen

Repræsentantskabsmedlem 23-05-2018 - 22-05-2019

Ib Andersen

Repræsentantskabsmedlem 22-05-2018 - 21-05-2019

Inger Birkkjær

Repræsentantskabsmedlem 22-05-2018 - 21-05-2019

Jørgen Kjærside Knudsen

Repræsentantskabsmedlem 22-05-2018 - 21-05-2019

Jørgen Svoldgård

Repræsentantskabsmedlem 23-05-2018 - 22-05-2019

Kristian Lauge Jensen

Repræsentantskabsmedlem 23-05-2018 - 22-05-2019

Lars Larsen

Repræsentantskabsmedlem 23-05-2018 - 22-05-2019

Oda Mikkelsen

Repræsentantskabsmedlem 22-05-2018 - 21-05-2019